crosairsoft
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

İade, Değişim ve İptal

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNLERİ NASIL İADE EDERİM?


Derihouse.com’dan aldığınız bir ürünü, siparişin teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri orijinal ambalajında, hasar görmemiş, kullanılmamış olarak tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Kargo poşetine konulmamış ve kutusu bantlanarak zarar görmüş ürünler iade alınamamaktadır.


İADE SEÇENEKLERİ


a) Ücretsiz evden alım


UPS kargoyu arayarak evden alım talebinde bulunabilirsiniz. Kargo firmasını aşağıda belirtilen telefon numarasından aramanız ve Derihouse sipariş numaranızı belirtmeniz gerekecektir. Ayrıca paketin alınacağı tarihi ve saati de belirtebilirsiniz.

Faturanızı veya sipariş numaranız ile birlikte iade nedeninizi, iade etmek istediğiniz ürünler ile beraber kutuya yerleştirmeniz gerekmektedir.


b) UPS kargo şubelerine ücretsiz iadeler


İade edeceğiniz ürünü aşağıda paylaşılan iade gönderi kodları ile anlaşmalı kargo firmalarımıza ücretsiz teslim edebilirsiniz. Ürününüzü kargo firmasına teslim ettikten sonra kargo sürecini takip edebilmeniz için kargo takip numarasını talep etmeyi unutmayınız.


Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili birimlerce incelenecektir. Bu süreç ortalama 2-7 iş günü sürmektedir.

Faturanızı veya sipariş numaranız ile birlikte iade nedeninizi, iade etmek istediğiniz ürünler ile beraber kutuya yerleştirmeniz gerekmektedir.


UPS Kargo İade Kodu:   AV5813 - Telefon numarası:   0850 255 00 66


HATIRLATMA: Farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünlerin sorumluluğu sipariş veren tarafa aittir. Farklı bir kargo şirketi tercih etmeniz durumunda kargo ücretini karşılamanız gerekecektir.


İADE ADRESİ :


Kime : Derihouse Ürün Kontrol Merkezi

Adres : Kalkınma mahallesi Devlet Karayolu Caddesi No:111 ForumAVM / Trabzon / Derihouse


c) Derihouse mağazalarına iade


İade bilgilerinin merkez ofislerimize gönderileceğini ve geri ödemenin ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacağını unutmayın.

Mağazadan alınan ürün iade edilmek istendiğinde, ödeme kredi kartı ile yapılmışsa kullanılan kredi kartı ve slibi ile birlikte mağazaya gelinmesi gerekmektedir. Kredi kartı/ Banka kartı ile yapılan alışverişlerin iadesinde, en geç 15 gün içerisinde Derihouse tarafına ödeme alınan karta iade edilmektedir. Bankaya bağlı olarak, iade tutarının karta yansıma süresi değişkenlik gösterebilmektedir.

Web sitesinden alınan ürün ya da ürünler için mağazadan ücret iadesi yapılmamaktadır.


İADE KOŞULLARI


  • İade edilen ürünler orijinal ambalajında, hasar görmemiş, kullanılmamış olmalıdır.
  • Kampanya şartları, kampanya döneminde geçerlidir.
  • www.derihouse.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünler mağazada değişim yapıldığı takdirde iade alınmamaktadır.
  • Mağazalarımıza isimsiz/talepsiz gönderilen ürünler iade prosedürü gereğince işleme alınmayacaktır. Lütfen ürününüzün Derihouse Ürün Kontrol Merkezi’ne ulaştığından emin olunuz.
  • Ürün kontrol ekibimiz tarafından kontrol edilen ve onaylanmayan iadeler alıcı ödemeli olarak göndericiye iade edilecektir.


SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM?


Derihouse.com ve mağazalarımızdan almış olduğunuz ürünlerin değişimi 7 gün içerisinde sadece mağazalarımızdan yapılmaktadır.

Değiştirmek istediğiniz ürünü/ürünler orijinal ambalajında hasar görmemiş, kullanılmamış olması gerekmektedir.

Değişim işlemini yaparken faturanızı getirmeyi unutmayınız.